Kancelářský nábytek pro manažery

Lexus

Lexus je nábytková řada vyrobena z dřevěných aglomerovaných materiálů, které jsou opatřeny kvalitními dýhami v dřevinách ořech nebo wenge. Veškešré dýhované povrchy jsou opatřeny transparentními laky v matné povrchové úpravě s polouzavřenými póry. Tloušťka stolové desky je 51 mm (spodní část stolové desky je pokryta jednobarevnou folií), hrany jsou také opatřeny dýhou s toutéž povrchovou úpravou jako na vrchní desce, ale s tloušťkou 1,8 mm a s oblými rohy. Dále je stolová deska také možná ve variatě sklo v tloušťce 15 mm.

Podnoží stolu je ve stejné dimenzi a materiálu jako vrchní deska a tvarovaný spodní panel, který spolu s nohami tvoří nosnou část stolu, je také kompletně v dýze a je v 19 mm tloušťce. Vrchní deska je zafixována na stranách prostřednictvím šroubů a hliníkových třmenů držáků stříbrné barvy, čímž vznikne pod stolovou deskou mezera (používá se pouze u psacích stolů). To umožňuje lepší vedení kabelů z vrchní desky do spodní části, což také esteticky vypadá lépe. Všechny bočnice stolu jsou opatřeny stavitelnými nohami (šroubení s plastovou patkou)  o minimální výšce 12 a maximální 25 mm. Kovové nohy se skládají z hlavní čtvercové sekce a horní zakončující části, která je charakteriztická pro Lexus typickým vrchním držákem ve tvaru koruny a vždy je nastříkán stříbrnou barvou.
Zatímco konstrukce čtvercové sekce o rozměrech 90 x 90 je navržena v rozdílných verzích: 1) v provedení stříbro 2) v provedení dřevo a 3) v provedení kůže.


Ceník na stoly.
Barva.
Ceny  skříní.
Konferenční stoly.
Ceny jsou v EUR bez DPH.