Počet položek: 0 0,- EUR
Kancelářský nábytek
Kancelářský Manažerský Nábytek

Princip aktivního sezení

                MOBILIARDI.EU představuje novou generaci kancelářských židlí:
                                               Židle s aktivním sezením.
              Kancelářská židle vyrobené v Německu s novým principem sezení –
                                                        Aktivní sesení.
            Židle s aktivním sezením odstraňují bolesti zad a sladí vaše držení těla.

SITNESS je světová jednička v oblasti správného sezení.
Kancelářské židle s aktivním sezením poskytují opravdu správné sezení.
Sedíte dlouho v práci? Bolí vás záda?
Pomůžeme vám  správnou židlí!
STNESS - Kancelářské židle № 1 ve své kategorii!
Pediatři a fyzioterapeuti doporučují pro lidi s problémy zad, aby cvičili na ortopedických balónech, protože sezení na nich vede ke správnému držení těla a posílí zádové a břišní svaly. Kancelářské židle SITNESS jsou kvalitní německá výroba s trojrozměrně pohyblivým sedákem se speciální konstrukcí – u křesel řady Sitness je systém body – balance – tec (patentováno v USA) a u řady Wagner je systém Dondola (patentováno v Německu).
Pohyblivý sedák s kloubovým mechanizmem se přizpůsobuje pohybu do stran a napomáhá tak správnému držení těla, čímž umožňuje aktivní dynamické sezení. Díky tomuto systému je při sezení zádové svalstvo stále aktivní.
Kancelářské křeslo s aktivním sezením spojuje všechny výhody správného sezení bez bolesti v zádech na ortopedických míčů a běžných kancelářských židlí s opěrákem. Sedění na kancelářské židli SITNESS v okamžiku je nejvíce správný způsob pro dlouhé sezení. Zkuste některou z našich židlí a uvidíte to sami.

SITNESS
Jak to funguje? Židle z kolekce SITNESS mají dynamické propojení sedáku a mechanismu, což způsobuje pohyb sedáku do tří stran. To umožňuje nový pocit ze sezení, při kterém jsou pernamentně aktivní, procvičované a budované zádové svaly. Sitness židle procvičí Vaše záda a páteř. Odlehčí Vašim meziobratlovým ploténkám a umožní volnost pohybu při sezení. Napomáhají stimulaci krevního oběhu, zlepšují schopnost soustředění a zvyšují motivaci. To vše přináší zcela nový pocit při sezení.

Řadit podle: Položek na stranu:
Výběru neodpovídá žádná položka
Copyright © mobiliardi.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© mobiliardi.cz
Obsah Vašeho Košíku   0,- EUR