Počet položek: 0 0,- €
Kancelářský nábytek
Kancelářský Manažerský Nábytek

Zpracování osobních údajů

Zpracování osobních údajů zákazníků společnosti Mobiliardi s.r.o.
Zakladni ustanoveni

Spravcem osobnich udaju podle narizeni Evropske unie o nakladani s osobnimi udaji, obecne zname pod zkratkou GDPR, je spolecnost Mobiliardi s.r.o. , zapsana v OR vedenem Městskym soudem v Praze, oddil C, vlozka 62723, IČ: 25704184.
Spravce prohlasuje, ze veskere osobni udaje jsou povazovany za prisne duverne a je s nimi nakladano vyhradne v souladu s ustanovenimi na ochranu osobnich udaju Ceske republiky.

Udaje pro obchodni sdeleni
Spolecnost Mobiliardi s.r.o. provadi zpracovani Vasich osobnich udaju, ktere jste mu poskytl/a nebo osobni udaje, ktere spravce ziskal na zaklade plneni Vasi objednavky.
Spravce zpracovava Vase identifikacni a kontaktni udaje a udaje nezbytne pro plneni smlouvy s Vami ohledne prodeje zbozi (nebo pro provedeni opatreni prijatych pred uzavrenim takove smlouvy), a dale provadi zpracovani Vasich osobnich udaju, ktere je nezbytne pro plneni verejnopravnich povinnosti teto spolecnosti.
Pro realizaci obchodni transakce od Vas potrebujeme znat jmeno (pripadne jmeno firmy, IC a kontaktni osobu), adresu (fakturacni a pripadne dodaci), telefonni a mailovy kontakt.

Pravni zaklad zpracovani osobnich udaju
Pravnim zakladem zpracovani Osobnich udaju je Vas souhlas se zpracovanim osobnich udaju v rozsahu, v jakem byly od Vas poskytnuty, a plnění všech právních povinností dle platných právních předpisů.

Ucel pro zpracovani osobnich udaju
Ucelem zpracovani osobnich udaju je vyrizeni Vasi objednavky, vykon prav a povinnosti vyplyvajicich ze smluvniho vztahu mezi Vami a spravcem. Pri objednavce jsou vyzadovany osobni udaje, ktere jsou nutne pro uspesne vyrizeni objednavky.
Vaše osobní údaje budeme v omezeném rozsahu zpracovávat za účelem přímého marketingu, příp. zasílání newsletteru (pokud nevyjádříte svůj nesouhlas s tímto účelem zpracování). Právním důvodem zpracovávání vašich osobních údajů je tedy náš oprávněný zájem (čl. 6 odst. 1 písm. f) obecného nařízení o ochraně osobních údajů). Oprávněný zájem je spatřován v možnosti seznámit vás v budoucnu s nejnovějšími nabídkami služeb a zboží MOBILIARDI®, které pro vás mohou být výhodnější než služby stávající, a informovat vás o chystaných nových vlastnostech našich produktů a služeb nebo o promo akcích, jež by vás mohly zajímat. Poskytované služby a zboží se časem mění, a my bychom byli rádi, abyste vždy měli možnost vybrat si ty, které nejlépe vyhovují vašim potřebám.
      
Doba ulozeni osobnich udaju
Vase osobni udaje budou zpracovavany po dobu trvani ucinku prav a povinnosti ze smlouvy a dale po dobu nutnou pro ucely archivovani podle prislusnych obecne zavaznych pravnich predpisu, nejdele vsak po dobu stanovenou obecne zavaznymi pravnimi predpisy.
Pouziti udaju konci Vasim odhlasenim ze zasilani obchodniho sdeleni. Odhlaseni muzete provest kdykoliv prostrednictvim formuláře uvedeneho v sekci Kontaktní informace. Vyuziti osobnich udaju pro zasilani obchodniho sdeleni mate moznost predem odmitnout behem objednavky.
      
Podminky zabezpeceni osobnich udaju
Spravce prohlasuje, ze prijal veskera vhodna technicka a organizacni opatreni k zabezpeceni osobnich udaju.
Spravce prijal technicka opatreni k zabezpeceni datovych ulozist a ulozist osobnich udaju v listinne podobe, zejmena pomoci hesel do pocitacu na nichz se osobni udaje zpracovavaji a pomoci antiviroveho systemu.
Spravce prohlasuje, ze k osobnim udajum maji pristup pouze jim poverene osoby.
      
Dalsi prijemci osobnich udaju (subdodavatele spravce)
Upozornujeme, ze Vase osobni udaje muzeme zpristupnit tretim osobam, kteri je zpracovavaji za ucelem zajisteni funkcnosti prislusnych sluzeb, pouze v pripadech, kdy nam to bude ukladat nebo umoznovat zakon anebo s Vasim souhlasem. Tito poskytovatele sluzeb obdrzi pouze pristup k takovym osobnim informacim, ktere jsou nutne ke splneni prislusne cinnosti.
Dalsimi prijemci Vasich osobnich udaju budou zasilatelske spolecnosti a jine osoby podilejici se na dodani zbozi ci realizaci plateb na zaklade kupni smlouvy, a osoby zajistujici pro spravce technicke sluzby souvisejici s provozem e-shopu, vcetne provozu software a ukladani dat.
Prijemci Vasich osobnich udaju, zpracovavanych za ucelem plneni povinnosti vyplyvajicich z pravnich predpisu, muzou byt dale organy financni spravy ci jine prislusne urady v pripadech, kdy tak spravci ukladaji obecne zavazne pravni predpisy.
Spravce nema v umyslu predat Vase osobni udaje do treti zeme (do zeme mimo EU) nebo mezinarodni organizaci.

Prava subjektu udaju
Za podminek stanovenych v narizeni mate pravo pozadovat od spravce pristup k Vasim osobnim udajum, pravo na opravu nebo vymaz Vasich osobnich udaju, popripade omezeni jejich zpracovani, pravo vznest namitku proti zpracovani Vasich osobnich udaju a dale pravo na prenositelnost Vasich osobnich udaju.
Pokud byste se domnival(a), ze zpracovanim Vasich osobnich udaju bylo poruseno ci je porusovano narizeni, mate mimo jine pravo podat stiznost u dozoroveho uradu.
Nemate povinnost osobni udaje poskytnout. Poskytnuti Vasich osobnich udaju je nutnym pozadavkem pro uzavreni a plneni smlouvy a bez poskytnuti Vasich osobnich udaju neni mozne smlouvu uzavrit ci ji ze strany spravce splnit.